POSLEDNÍ KLÍČ K AUTOMOBILU?


PATŘÍTE MEZI SKUPINU LIDÍ, KTEŘÍ MAJÍ POUZE JEDINÝ KLÍČ KE SVÉMU VOZU?

Ať chceme nebo ne, občas se stává, že klíče ztratíme, založíme, nebo nám je někdo ukradne… V takovém případě začíná kolotoč vzpomínání, hledání i panikaření. Zároveň po celou tuto dobu není možné dostat se do auta a používat ho. V případě ztráty tohoto klíče Vám vzniknou zbytečné starosti a zbytečná vyšší útrata peněz. Nejjednodušší cesta, jak tomuto předejít, je mít druhý klíč k Vašemu automobilu.

VYRÁBÍME AUTOKLÍČE BEZ ČIPU I AUTOKLÍČE S ČIPEM NA VĚTŠINU VOZŮ VŠECH ZNAČEK.

Jsme připraveni vyrobit vám široké portfolio autoklíčů a motoklíčů bez čipu i s čipem na většinu automobilů. Nové klíče vyrábíme jako originály vašich původních autoklíčů díky našim speciálním, elektronicky řízeným strojům. Umíme nahrát většinu čipů na nový klíč a umíme zasáhnout i do řídící jednotky a nové klíče přidat či staré vyřadit. 
Většinu autoklíčů vyrábíme na počkání. Přesto doporučujeme domluvit se nejdříve telefonicky na konkrétním typu klíče a čipu a na konkrétním čase, aby všechno proběhlo hladce a k vaší plné spokojenosti.

Nepodceňujte nikdy ztrátu klíčů. 
Nepodceňujte, prosím, ani nákup ojetého automobilu, který byl prodán pouze s jednou sadou klíčů. Nikdy nevíte, jestli byla to opravdu pouze „bezvýznamná ztráta klíčů“ nebo plánovaná akce, která má za cíl poškodit vaše osobní vlastnictví. 
Buďte připraveni být o krok napřed před činností, která má pouze jediný cíl a to poškodit vás a váš majetek.

Buďte, prosím, obezřetní i v případě, že jde o ztrátu klíčů k vaší nemovitosti a zamezte ztrátám co nejdříve. Rádi vám pomůžeme.

PŘIJĎTE NÁS NAVŠTÍVIT DO NOVÉ PRODEJNY A MŮŽETE SI NECHAT VYROBIT DRUHÝ AUTOKLÍČ.

Ceny startovacích autoklíčů včetně čipu k imobilizéru se pohybují od 1000 do 1700 Kč v závislosti na typu čipu. Můžete také zavolat a specifikovat svoje přání telefonicky. Obvykle klíč vyrobíme na počkání, případně se klíč objedná a telefonicky Vás potom kontaktujeme se zprávou o jeho doručení. A pokud by se někdy náhodou stalo, že klíč ztratíte, můžete vzít záložní a vesele jezdit dál!

výroba originálního autoklíče podle výpočtu z původního klíče
shares