JAK SI VYBRAT TEN SPRÁVNÝ TREZOR

UŽ VÍTE, CO BUDETE DO SVÉHO TREZORU UKLÁDAT?

ROZDÍL MEZI SEJFEM A TREZOREM NA DRUHÝ POHLED

Trezorů všech možných kategorií, bezpečnostních tříd i velikostí je na trhu opravdu velmi široká nabídka. Na každé Vaše přání je možné doporučit vhodný trezor. Proto je velmi důležité, abyste měli představu, co si budete do trezoru ukládat, k čemu primárně bude trezor sloužit. Důležité je i nechat si rezervu pro budoucí potřeby, které zákonitě velmi brzy přijdou. (Poradíme Vám přímo na prodejně nebo volejte 731 145 509.)

VYBERTE SI SPRÁVNÝ TYP TREZORU

nábytkový nebo stěnový

ZVOLTE SPRÁVNOU VELIKOST TREZORU

VYBERTE SI SPRÁVNĚ BEZPEČNOSTNÍ TŘÍDU

VYBERTE VHODNÝ ZÁMEK NA TREZOR

klíč, mech. růžici, elektronický zámek

1. Nejdůležitější věc je – a na to je opravdu potřeba dát velký pozor –  aby byl trezor certifikovaný do bezpečnostní třídy. Musí být označen certifikačním štítkem. Měl by být odzkoušený akreditovanou zkušební laboratoří a certifikovaný dle českých a evropských norem. Certifikáty jsou akceptovány ve všech členských zemích EU.
Trezory jsou certifikovány do bezpečnostních tříd 0 – XIII a platí čím vyšší třída, tím vyšší bezpečnost. V běžném životě se můžete setkat s trezory 0.-IV. bezpečnostní třídy. Technické vlastnosti trezorů a jejich rozdělení jsou upraveny normou ČSN EN 1143-1.

2. Zamyslete, jaký uzamykací systém Vám bude vyhovovat. Trezor můžete odemykat trezorovým klíčem, můžete mít mechanickou kódovací růžici  nebo elektronický zámek. Doporučujeme kupovat certifikované trezory s certifikovanými zámky

ZÁMEK NA KLÍČ
MECHANICKÝ KÓDOVACÍ ZÁMEK
ELEKTRONICKÝ ZÁMEK
— elektronický zámek napojený na stávající EZS s tichým alarmem

RÁDI VÁM POMŮŽEME S VÝBĚREM VHODNÉHO TREZORU

VOLEJTE 731 145 509

WERTHEIM LEP

jak si vybrat ten správný trezor

široká nabídka trezorů

Trezor si většinou kupujeme jednou za život :-). Jeho výběr nám tak proto může připadat složitý.
Výběr trezoru ale není až tak problematický.
Je pouze velmi důležité vědět, k čemu trezor budete potřebovat, jaké věci do něj budete ukládat a jak chcete trezor uzamykat. Od toho se výběr toho správného trezoru odvíjí.

ZÁKLADNÍ, JEDNODUCHÉ ROZDĚLENÍ TYPŮ TREZORŮ

TYPY TREZOROVÝCH ZÁMKŮ

A JAKÝ JE TEDY ROZDÍL MEZI SEJFEM A TREZOREM?

Trezory a sejfy se liší konstrukcí. Na první pohled nemusí být rozdíly jednoznačně patrné, ale konstrukčně je mezi nimi rozdíl diametrální. Sejfy jsou většinou jednoplášťové (max. dvouplášťové) ocelové schránky s trezorovým zámkem. Jak je vidět na videu výše, necertifikované sejfy navozují opravdu jen falešný pocit bezpečí a jistoty.

U certifikovaných sejfů ale máte alespoň jistotu, že se do nich nedostanou děti bez klíčů a že je zloděj bez speciálního nářadí neotevře, aniž by udělal hluk.

PROČ NEKUPOVAT LEVNÉ SEJFY Z HOBBY MARKETŮ:

Obraťte se na nás, rádi Vám s výběrem poradíme, trezory předvedeme (máme velké množství trezorů skladem).

RYCHLÁ NAVIGACE

socialní media

FACEBOOK

YOUTUBE