široká nabídka trezorů

PROČ SI KOUPIT TREZOR PRÁVĚ U NÁS?

SPECIALIZOVANÉ TREZOROVÉ CENTRUM V JIHLAVĚ

Společnost TREZORSERVIS s.r.o. se pohybuje v oblasti problematiky trezorů díky zkušenostem Josefa Jakubíka již desítky let. TREZORSERVIS s.r.o. je držitelem koncesované živnosti skupiny č. 314 „Technické služby k ochraně majetku a osob“ – tzn. MÁME PRÁVNÍ ZPŮSOBILOST K PODNIKÁNÍ V TOMTO OBORU.

 

Potřeba chránit cennosti provází lidstvo od nepaměti. Snahy lidí bránit a chránit si svůj osobní prostor a majetek proti nepovolaným vstupům, proti krádežím, se v současné době posunuly „od kamenů před vchody jeskyň“ k moderním mechanickým zábranným systémům, které plní sofostikovanou funkci ochrany ve spojení s dalšími ochrannými prvky. Základním prostředkem fyzického zabezpečení jsou TREZORY.

rádi bychom Vám představili

trezory RADEGAST (výrobce PROFIKON)

Jedná se o cenově dostupné a nejprodávanější trezory, které mají korpus trezoru i dveře dvouplášťový. Trezory jsou certifikovány dle ČSN EN 1143-1 akreditovaným certifikačním orgánem TREZOR TEST a jsou zařazeny
do bezpečnostní třídy I. Mají také certifikát NBÚ ověřující způsobilost technického prostředku typu 3 (TAJNÉ).

Trezor této řady má korpus trezoru i dveře dvouplášťový. Meziplášťový prostor je vyplněn soustavou ocelových výztuží a ohnivzdorným materiálem. Přední část dveří je vyrobena z 8 mm oceli. Mechanismus zámků a uzamykací závory jsou chráněny proti odvrtání pancéřovou deskou z kalené oceli. Zajišťovací mechanismus u těchto trezorů je třístranný, pohyblivé závory jsou o průměru 25mm. Trezory jsou svým provedením určeny k ukotvení do stěny nebo do podlahy. Trezory je možné dovybavit podstavcem, vnitřní schránkou, případně policemi navíc. Trezory jsou certifikovány dle ČSN EN 1143-1 akreditovaným certifikačním orgánem TREZOR TEST a jsou zařazeny do bezpečnostní třídy I. Mají také certifikát NBÚ ověřující způsobilost technického prostředku typu 3 (TAJNÉ).

Snahy o ochranu majetku a osobního prostoru jsou staré jako lidstvo samo. (Stejně tak i snahy tuto ochranu překonávat.)

 

Ačkoliv se investice do trezoru může zdát jako zbytečná a drahá, není tomu tak. Koupí trezoru investujete do zabezpečení Vašich cenností a zároveň získáváte pocit bezpečí.

Rádi Vám s výběrem vhodného trezoru pomůžeme, navštivte nás na prodejně Havlíčkova 20, Jihlava.
Pro rychlou navigaci, použijte, prosím, odkazy vpravo.

NAVIGACE

socialní media

FACEBOOK.

YOUTUBE