jak si důkladně zabezpečit majetek

PŘEDBĚHNĚTE ZLODĚJE

JAK SI KVALITNĚ ZABEZPEČIT BYT NEBO DŮM, KANCELÁŘ...

Snahy o ochranu majetku a osobního prostoru jsou staré jako lidstvo samo.
Stejně tak i snahy tuto ochranu překonávat.

ZAMYSLETE SE NAD ZABEZPEČENÍM KOMPLEXNĚ

DVEŘE

Dveře jsou hlavním vstupním místem do chráněného prostoru, jejich součástí jsou další bezpečnostní prvky.

OKNA

Okna jsou dalším vysoce rizikovým faktorem, kterým můžeme zloděje pozvat na nevítanou návštěvu.

komplexnost zabezpečení

zámky ovládané čipy, přes aplikace mobilu, vzdálený přístup

EVVA MCS cylindrická vložka
EVVA XESAR

mechanické zámky

zámky ovládané čipy, přes aplikace mobilu, vzdálený přístup

elektronické zámky

zámky ovládané čipy, přes aplikace mobilu, vzdálený přístup

koncesovaná živnost

Společnost TREZORSERVIS s.r.o. je držitelem koncesované živnosti skupiny č. 314 „Technické služby k ochraně majetku a osob“.

JAK SI ZABEZPEČIT DŮM NEBO BYT?

Mechanické zábranné systémy jsou základem fyzického zabezpečení. Poskytují ochranu svou mechanickou odolností. Úkolem mechanických zábranných systémů je ztížit násilné vniknutí nepovolané osoby.

Ochranu a zabezpečení musíme vždy chápat komplexně. Sebelepší cylindrická vložka té nejvyšší bezpečnostní třídy ve dveřích, které překonáme pouhým vykopnutím, nám zvýšenou ochranu nezajistí. Bezpečnostní fólie proti rozbití skla na oknech s rezavým kováním a shnilými dřevěnými rámy také ne. Zabezpečení objektu s těmito rizikovými prvky nám nezvýší ani instalace elektronického alarmu s napojením na pult centrální ochrany.

Pokud se vrátíme v čase a zmapujeme snahy lidstva bránit a chránit si svůj osobní prostor a majetek proti nepovolaným vstupům a proti krádežím, tak se i před desítkami tisíc let setkáváme s různými mechanickými zábranami: např. balvany zakrývajícími vstupy/vchody do jeskynní nebo ukládání zásob na zimu do různých skrýší. Souvisí to pochopitelně s počátky užívání nástrojů (lovci, sběrači – období raného paleolitu) – díky rozvoji schopnosti pracovat s nástroji se objevují první mechanické zábrany, z kterých se později vyvinuly dveře, trezory, zámky…, mechanické zábranné systémy (MZS), jak je známe a používáme v současné době.

rádi bychom Vám představili

Zabezpečení, které vám umožní mít kontrolu nad domovem, ať jste kdekoli. Chytré připojené zabezpečení pro skutečný život, kterým můžete chránit osoby a věci, na kterých vám nejvíc záleží. Důvěra, pohodlí a konektivita stisknutím jediného tlačítka na chytrém telefonu.

rádi bychom Vám doporučili

Díky světově unikátnímu zabezpečení systémem MCS si mohou provozovatelé uzamykacích systémů MCS užívat pocit bezstarostnosti. Klíče jsou 100% chráněny proti neoprávněnému kopírování.

DVEŘE

OKNA

Okna jsou dalším vysoce rizikovým faktorem, kterým můžeme zloděje pozvat na nevítanou návštěvu. Na celkovou bezpečnost oken má vliv kombinace několika faktorů: pevný rám okna, dozdění okenního překladu a parapetů až k okennímu rámu, a pevné závěsy okenních křídel (kvalitní kování, aby okno vydrželo případnou snahu o vylomení – např. při „otevřené ventilačce“).
Vhodné je okenní kování s vícebodovým uzamykáním – lze koupit kliky, které je možné zamykat klíčkem. Nejrizikovějším prvkem je skleněná výplň a také skrze ni dochází k nejvíce vloupáním.
Doporučujeme použít bezpečnostní fólii, zejména u lehce dostupných oken v přízemí a 1. patře. Dalším bezpečnostním prvkem s vysokou ochranou jsou mříže (a případně i okenice).
Popsané principy zabezpečení lze aplikovat i u balkonových dveří.

Rádi Vám poradíme na prodejně Havlíčkova 20, Jihlava.
Pro rychlou navigaci, použijte, prosím, odkazy vpravo.

NAVIGACE

socialní media

FACEBOOK.

YOUTUBE